Przejdź do treści

MASZ TALENT

Masz talent. I co dalej? Czym on jest? Czy talenty mają jakieś sekretne życie? Co się dzieje, jeśli z nich nie korzystamy i czy to w ogóle jest możliwe? Na te ważne pytania młodzież mogła sobie odpowiedzieć na spotkaniu Młodych w Górze Kalwarii. W tym roku z ekipą ze Skórca uczestniczyła s. Asia i s. Marta 🙂 A oto świadectwa uczestniczek:

Marianki to miejsce, do którego każdy uwielbia powracać. Również w tym roku Skórzec dał o sobie znać w Górze Kalwarii liczną grupą. Modlitwa, koncerty, świadectwa, wspólnie spędzony czas w majowy weekend to coś, czego nam było trzeba! Było rewelacyjnie!

Bóg Talent Młodość

Pojechałam na Marianki niepewna tego, co tam zastanę, ale już od pierwszych chwil w Górze Kalwarii uderzyła mnie przemiła atmosfera. Był to czas nawiązywania nowych znajomości i umacniania starych. Ale przede wszystkich czas spotkania z Bogiem. Dobrze wspominam bardzo pouczające świadectwa, katechezę i momenty modlitwy. A szczególnie Eucharystię i możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty w nietypowych warunkach, co na pewno zapadnie nam bardziej w pamięć. Warto było doświadczyć wspólnego wielbienia Boga śpiewem i tańcem razem z innymi młodymi. A wszystko w atmosferze otwartości na drugiego człowieka i miłości do Boga. Aż szkoda było wyjeżdżać.

 

Podziel się z innymi i udostępnij ten wpis w swoich mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz